Kontaktai 2019-04-25T10:16:52+00:00
+ 46 8 715 98 40
info@majoni.se
Prästkragens väg 15
132 45 - Saltsjö-Boo
Stokholmas, Švedija
GAUTI NUORODAS
+ 370 6 258 5585
info@majoni.se
A. Juozapavičiaus g. 9A
Vilnius, Lietuva
GAUTI NUORODAS

Jonas Dovydaitis

Direktorius - Valdybos pirmininkas

jonas@majoni.se
+46 708 51 64 41

Nerijus Venckus

Statybos vadovas

nerijus@majoni.se
+46 739 42 05 82

Marius Skrodenis

Statybos vadovas

marius@majoni.se
+46 708 51 64 42

Mantas Girdvainis

Pirkimų vadybininkas

mantas@majoni.se
+46 739 42 05 80

Dragana Damić

Statybos vadovo asistentas

dragana@majoni.se
+46 739 42 05 83

Matea Baričević

Statybos vadovo asistentas

matea@majoni.se
+46 738 70 38 36

Anja Aviani

Sąmatininkas

anja@majoni.se
+46 707 99 26 69

Laura Skrodenė

Valymo darbų vadovė

laura@majoni.se
+46 708 51 64 45

Gediminas Burba

Plytelių klijavimo vadovas

gediminas@majoni.se
+46 735 85 39 13

Tadas Galuškinas

Garantinių darbų vadovas

tadas@majoni.se
+46 739 42 05 85

Leopold Brčina

Darbų vadovas

leopold@majoni.se
+46 700 46 12 35

Branko Rapaić

Darbų vadovas

branko@majoni.se
+46 739 42 05 81

Marius Gurklys

Darbų vadovas

marius.gurklys@majoni.se
+46 739 42 05 84

Donatas Vasiliauskas

Logistika

logistik@majoni.se
+46 708 51 64 43

Olga Dölin

Apskaitininkas

faktura@majoni.se

Virginija Pašukonytė

Personalo vadovė

hr@majoni.se
+370 694 44855